<< na začátek | < předchozí   | ... 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50
16.12.2012 Vánoční posezení závodníků, rodičů a trenérů RS Feva

Vánoční posezení závodníků, rodičů a trenérů RS Feva
Dnes odpoledne se v klubu sešli k vánočnímu posezení závodníci, rodiče a trenéři RS Feva. Hned po příchodu závodníci malovali perníčky ve tvaru plachetniček, kterými si pak ozdobili stromeček.
Pozvání na posezení přijal i předseda klubu Jan Šilhavý, který po zahájení společenského odpoledne k závodníkům a rodičům krátce promluvil.
Po setmění sešli všichni členové týmu k vodě a pustili si skořápkové lodičky se svíčkami. Romantické podívanou sledovali z balkonu také rodiče. Pouštění lodiček přišel sledovat i bobr, který se ubytoval během léta v klubu. Svojí přítomností ještě zpestřil už tak hezkou podívanou na lodičky plující na pozadí osvětleného panoramatu Prahy.
Po návratu do tepla si každý ze závodníků našel pod stromkem dárek.
Vánoční překvapení bylo sponzorským darem rodiny Burski. Kvalitní termosky na loď udělaly závodníkům radost.
Na závěr si všichni prohlíželi fotky z rodinných alb, které členové týmu přinesli.
Čtyři hodiny utekly jako voda a okolo osmé večer si všichni ještě jednou popřáli hezké svátky a pomalu se začali rozcházet.
Příjemnou atmosféru celého odpoledne krásně popsal na Facebooku Tadek a své dojmy zakončil větou: "My jsme ČYK!!!"
Fotofalerie: http://hkabova.zonerama.com/Album/67089

10.11.2012 Víkendové soustředění na Lipně

Víkendové soustředění na Lipně
Mráz, jinovatka, sluníčko, lodě a spousta "Feváků" z ČYKu a Loděnice Lipno - to je soustředění v listopadu na Lipně.
Letos se týmu RS Feva nechce loučit se sezónou a tak 15 závodníků s doprovodem vyrazilo na víkend do Lipna nad Vltavou.
V sobotu účastníky soustředění uvítalo sluníčko v mlze a jinovatka. Za chvíli ale jinovatka roztála a vítr po prvním zaváhání dovolil dopolední i odpolední trénink.
Nedělní dopoledne oživil Martin Šindelář zajímavou přednáškou na téma: "Jak vzniká počasí" a Honza Myslík za aktivní pomoci Vaška, Zosii a Natálky zopakoval pro nováčky týmu základy pro úspěšný start. Ve 12 hodin se rozfoukal východní vítr cca 4 m/s a tak bylo možné právě získané teoretické poznatky převést do praxe. V 15 hodin byl trénink i soustředění u konce. V 16,30 bylo naloženo a auta vyrazila směr Praha. Ve 20 hodin byly lodě uklizeny v klubu a všichni spokojeně vyrazili domů

fotografie:http://hkabova.zonerama.com/Album/60478

09.09.2012 Borůvková regata - Lipno

Borůvková regata - Lipno
Za náš tým bojovali v Cadetech Matouš s Týnkou a Janek s Terezkou a Vašek s Maxem (Neratovice), v RS Feva Vojta Š. s Vojtou B., Tadek s Matějem, Richard s Bárou, Adam s Matyášem a Honza Š. s Martinem Hajným (Pro Yachtig Team). Zkušené členky týmu Natálka, Lucka a Pavla tentokrát chyběly. Lodí RS Feva se sešlo 13, Cadetů, kteří jeli evropský pohár bylo 11 z ČR a 10 zahraničních.
V sobotu se v 10,30 rozfoukal příjemný západní vítr do 3-5 m/s. Škoda jen, že rozhodčí nezkrátili Optimistům trať nebo nepostavili zcela nezávislý start a cíl. Prostoje mezi rozjížďkami cca 45 minut pro Cadety a Fevy byly zbytečně dlouhé a obě třídy mohly odjet ještě alespoň jednu kvalitní rozjížďku. V neděli foukal vítr přibližně stejné síly, ale z východního směru, který je směrově vždy velmi nestabilní. Přesto se podařilo odjet ještě 2 rozjížďky.
Výsledky jsme spokojeni, vzhledem k tomu, že většina našich závodníků má jachtařské zkušenosti pár týdnů až rok - Fevy 3. místo v juniorech -Adam s Matyášem a 2 posádky nováčků do poloviny závodního pole. V Cadetech byl Vašek v konečném hodnocení CECC 3. v juniorech.
Nádherné počasí a tradičně skvělá organizace a pohostinnost pořádajícího klubu - to vše znamenalo pohodový víkend pro závodníky i doprovod. Hk

<< na začátek | < předchozí   | ... 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50