<< na začátek | < předchozí   | ... 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50
06.04.2013 Bohemia regata Bolevák

Bohemia regata Bolevák
Série 4P poháru zahájila ALT RS Feva závodem na Boleveckém rybníku. Téměř všichni závodníci RS Feva a Optimist dorazili do klubu TJ Lokomotiva Plzeň v pátek odpoledne a k večeru a společně oslavili narozeniny Zosii. Dnešní den se podobal spíše závodům posledním než prvním. Počasí velmi zdařile imitovalo listopad a aby toho nebylo málo, vítr stávkoval. Odpoledne sice vylákal rozhodčí i závodníky na vodu, ale brzy si to rozmyslel a nadějím na rozjížďku byl konec. Doufáme, že zítra bude po závodní stránce lépe, i když v příjemném zázemí klubu nám nic nechybělo.
Galerie fotografií: http://hkabova.zonerama.com/Album/91620#overlay=al bum-overlay#&overlay[]=album-overlay

31.03.2013 Tréninkové Velikonoce RS Feva ve Španělsku - 2. den

Tréninkové Velikonoce RS Feva ve Španělsku - 2. den
Dnes bylo ve Španělsku sluníčko, teplo a krásný vítr. V tréninkových rozjížďkách se Vašek s Vojtou umisťovali na 1. až 5. místě z 35 lodí. To je krásný výsledek, protože soustředění se účastní i posádka, která se na MS 2012 umístila na 3.místě.
Držíme palce, aby vítr vydržel. A naši si přivezli co nejvíce nových zkušeností.

30.03.2013 Tréninkové Velikonoce RS Feva ve Španělsku

Tréninkové Velikonoce RS Feva ve Španělsku
2. ročník tréninkového soustředění ve Španělsku přivítal včera účastníky několika bouřkami a po nich slabším větrem, v kterém trénovali na karuselu s genakrem, obraty na povel a zakončili jízdou bez kormidel. Po návratu na břeh následoval rozbor videí.
Přejeme všem účastníkům a zejména našim, aby si ze soustředěnění vedeného špičkovými světovými trenéry RS, odnesli co nejvíce informací a poznatků.

<< na začátek | < předchozí   | ... 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50