<< na začátek | < předchozí   | ... 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | ... |   další > | na konec >>
18.08.2013 Soustředění RS Feva ČYK tým

Od soboty probíhá v Lipně nad Vltavou soustředění našeho týmu. Včera nám podmínky přály. Bylo krásně slunečno a foukal západní vítr 3 - 5 m/s, v nárazech cca 8 m/s. Závodníci byli na vodě dopoledne 2 hodiny a odpoledne 3 hodiny. Na rozježdění to byl velmi příjemný den.
Od zítřka bude náš tým již v plném počtu 19 závodníků a bude trénovat společně s posádkami z Brna, Plzně, Pardubic, Lipna a Slovenska, které si přijely také zatrénovat před 1. Mistrovstvím ČR lodní třídy RS Feva pod vedením Honzy Myslíka a dalších trenérů.
Celkem v těchto dnech bude měřit své síly a zlepšovat jachtařské dovednosti asi 20 posádek.
Fotografie a další informace budou následovat.

26.07.2013 Český tým ukázal na MS v Grossetu, že se neztratí

Český tým ukázal na MS v Grossetu, že se neztratí
Dnes skončily finálové boje v Grossetu. Češi ukázali, že je s nimi třeba počítat. 20. místo Nikol Staňkové a Veroniky Piklové (YC Lipno) a 32. místo našich závodníků Vaška Brabce a Vojty Brože ve zlaté skupině - celkem závodilo 171 posádek - je opravdu krásný výsledek po roce závodění na těchto krásných a rychlých moderních lodích a necelý rok po založení LT RS Feva v naší republice. Ani ostatní se neztratili. Přesto, že většina našich závodníků byla na tak velkém závodě a na moři poprvé, zvládali tvrdé podmínky s nadšením a úsměvem. Důkazem toho byla icena nejsympatičtější posádky MS, kterou získali Tadek Burski a Tomáš Klas.
Všem gratulujeme a přejeme šťastnou cestu domů.

Podrobné informace a fotografie jsou zveřejněny Honzou Pourem na Facebooku ve skupině RS Feva ČYK Team.

25.07.2013 Český večer v Grossetu

Český večer v Grossetu
Na "Český večer" přišli zástupci mnoha týmů a pozvání přijal také ředitel závodu pan John Tucker .
Švédský tým velmi chválil organizaci a kvallitu Crown Cupu 2013 i zázemí v Loděnici Lipno. Většina hostů se také zajímala o Crown Cup 2014. Je to příslib početné zahraniční účasti, což nás velmi těší.
Večer doplnil pan Tucker zajímavým vyprávěním o historii i plánech MS RS Feva i o lodní třídě.

24.07.2013 MS Grosseto

MS Grosseto
Český tým má 3 posádky ve zlaté skupině!!! Závodí 180 lodí ve 3 skupinách.
Na dnešním nástupu byli Češi vyhlášeni jako nejsympatičtější tým. Velmi kladně bylo hodnoceno i jejich vystupování a reakce na kontakty ze strany pořadatelů i fotografů.
Jsme hrdí na naše závodníky i jejich chování, kterým skvěle reprezentují nejen Českou republiku, ale i Český Yacht Klub, jehož vlajka vlála při slavnostním zahájení závodu a nyní v kempu je vztyčena v tábořišti našeho týmu.
Držíme palce do dalších závodních dnů.